Oleplex kinkekomplekt No 0&3

55.00

Olaplex koduse hoolduse komplekt

Kategooria:

Kirjeldus

⚜️ Salongi hooldusest inspireeritud Olaplexi toimeainet sisaldav koduhooldus, mis parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid. Kasutage N°0 esimese sammuna kaheosalises süsteemis N°3 Hair Perfectoriga. Tulemuseks 68% rohkem parandatud ja 3x tugevamad juuksed kui seda kasutatakse kaheosalise süsteemina ainult ühel kasutuskorral. Üks pudel sisaldab 4-6 kasutuskorda sõltuvalt juuste pikkusest ja paksusest.

Kasutamine:

Enne N°0 pealekandmist harjake juuksed, et toode saaks kergesti imenduda. Paksude või pikkade juuste korral töötage väikeste sektsioonidena, et tagada iga ala täielik katvus.Kandke kuivadele juustele, laske mõjuda 10 minutit. Väga mugav peale kanda, on vedelikuna. Toodet mitte välja loputada ja lisada N°3 Hair Perfector, kammige vajadusel läbi. Laske mõjuda vähemalt 10 minutit. Loputada, pesta shampooni ja palsamiga. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage Olaplex shampooni ja palsamit. Kasutage kaheosalist süsteemi kahjustatud juustele üks kord nädalas või kaks kuni kolm korda nädalas.

Parima tulemuse saavutamiseks konsulteeri oma juuksuriga ning kombineeri N°0 koduhooldus salongis pakutava Olaplex hooldusega.

 

⚜️Koduhooldus nr 3: ei asenda maski ega palsamit. Ravib juukseid seespoolt! On parim toode koduseks juuksehoolduseks, ainulaadne juukseid taastav vahend. Sobib juuste tugevdamiseks, taastab katkised ja nõrgenenud juuksesidemed ning annab juustele tagasi nende naturaalse terve olemuse. 100ml

 

Kingituseks väike šampoon ja palsam olaplexilt 30ml

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.