Privaatsuspoliitika

Meist

Meie veebilehe aadress on: https://shebeauty.ee.

Millist isiklikku informatsiooni me kogume ja milleks

Kommentaarid

Kui külalised kommenteerivad meie lehel, kogub meie leht infot, mis on nähtav kommenteerimisvormis ja samuti ka kommenteerija IP aadressi, et aidata kaasa spämmi tuvastamisele.

Kontaktivorm

Läbi kontaktivormi meiega ühendust võttes kogume sinu sisestatud andmed ja ei jaga neid kolmandate osapooltega.

Küpsised

Jättes meie lehel kommentaari võivad küpsistena salvestuda sinu sisestatud väljad (nimi, e-post). Seda kõike sinu mugavuse huvides, et sa ei peaks järgmisel korral kommenteerides neid väljasid uuesti täitma. Küpsised kestavad ühe aasta. Kui sul on loodud kasutajakonto ning logid lehele sisse, määrame me ajutise küpsise, et teha kindlaks kas teie veebilehitseja aksepteerib küpsiseid. Antud küpsis ei sisalda personaalset informatsiooni ning see kustub peale veebilehitseja sulgemist. Sisselogimisel seadistame mõningad küpsised, et salvestada sinu sisselogimis informatsioon ning ekraanivalikud. Sisselogimise küpsised kestavad kaks päeva ning ekraanivaliku küpsised aasta. Tehes valiku “Mäleta mind”, sinu sisselogimine püsib kaks nädalat. Oma kontolt välja logides sisselogimise küpsised eemaldatakse.

Kellega sinu andmeid jagatakse

Kui kaua me sinu andmeid hoiame

Jättes kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda kõike selleks, et tunneksime ära ning kiiradksime heaks järelkommentaare automaatselt, selle asemel, et neid modereerimisjärjekorras hoida. Veebilehel registreerinud kasutajate puhul säilitame personaalset informatsiooni, mis kasutajad oma profiili sisestanud on. Kõik kasutajad saavad oma personaalset informatsiooni vaadata, muuta või kustutada igal ajal (välja arvatud kasutajanime, mida muuta ei saa). Seda informatsiooni näevad ja saavad muuta ka veebilehe administraatorid.

Millised õigused on sul enda andmete osas

Registreeritud kasutajatel on õigus nõuda oma personaalse informatsiooni kustutamist, mis meie valduses on. See ei sisalda andmeid, mida me peame halduse, seaduse või julgeoleku huvides hoidma.

Kuhu me sinu andmeid saadame

Külastajate kommentaarid võidakse üle kontrollida läbi automaatse spämmituvastamise teenuse.