Allahindlus!

K-Time Ad Volume kinkekomplekt kinkekarbis

50.00

Ad Volume sari on mõeldud spetsiaalselt õhukestele ja elututele juustele.

Kirjeldus

Ad Volume | Bodifying Volumizing Shampoo 300ml

Ad Volume volüümi andev šampoon on rikastatud guraana ja sinise agaaviga. Toode on spetsiaalselt loodud õhukestele elututele juustele, puhastades õrnalt peanahka ning andes juustele elastsuse ja sära, jättes juuksed samal ajal kergeks ning täiuslikult niisutatuks.  Guaraanat peetakse tänu energiat andvatele, stimuleerivatele ja toniseerivatele omadustele elueliksiiriks, sest sellel on sees palju antioksüdantne, mis on elustava toimega. Sinise agaavi uuenduslikul ekstraktil on vägi juukseid niisutada, säilitades juuksekiu sees õige koguse vett.

Ad Volume | Bodifying Volumizing Treatment 200ml

Ad Volume hooldus toode on rikastatud guraana ja sinise agaaviga. Guaraanat peetakse tänu energiat andvatele, stimuleerivatele ja toniseerivatele omadustele elueliksiiriks, sest sellel on sees palju antioksüdantne, mis on elustava toimega. Sinise agaavi uuenduslikul ekstraktil on vägi juukseid niisutada, säilitades juuksekiu sees õige koguse vett. Hooldus on spetsiaalselt loodud õhukestele elututele juustele. Toites juukseid, annab see neile elastsuse ja sära, jättes nad samal ajal kergeks ning täiuslikult niisutatuks.

Ad Volume | Anti-gravity Volumizing Spray 150ml

Ad Volume gravitatsioonivastane volüümisprei on spetsiaalselt välja töötatud õhukestele, elututele juustele. Rikastatud guaraana ja sinise agaaviga. Guaraanat peetakse tänu energiat andvatele, stimuleerivatele ja toniseerivatele omadustele elueliksiiriks, sest sellel on sees palju antioksüdantne, mis on elustava toimega. Sinise agaavi uuenduslikul ekstraktil on vägi juukseid niisutada, säilitades juuksekiu sees õige koguse vett. Toode suurendab juustes volüümi, ilma neid raskeks tegemata, andes neile peale kasutust peegliefektiga imelise läike.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.