Femell Professional keratiin juuksepikenduste eemaldusvedelik sprei pudelis 200ml

15.00

Keratiin juuksepikenduste eemaldusvahend, mugav kasutada.

Kategooria:

Kirjeldus

Kiire toimega juuksepikenduste eemaldusvedelik, sobib keratiini- ja teippikenduste eemaldamiseks. Ei kahjusta peanahka ja juukseid. Ei jäta juukseid kleepuma ega õliseks, aurustub täielikult ühe minuti jooksul. Professionaalseks kasutamiseks!

Teippikenduste eemaldamine: Pihusta toodet teibi kinnituskohtade vahele ja lase mõjuda 1 minut. Kasutades metallsabaga kammi, haruta teip lahti ning eemalda see juustest. Pese juuksed peale juuksepikenduste eemaldust

Keratiinpikenduste eemaldamine: Kanna toodet ühenduskohale immutades seda 1 minut. Mulju keratiinkinnitust tangidega, kuni see pehmeneb. Pihusta ühenduskohale eemaldusvedelikku, mulju seda veel pisut ning eemalda ettevaatlikult juuksepikendused. Tähelepanu! Sisaldab isopropanooli!

Hoiatus! P102 Hoida lastele kättesaamatus kohas. P210 Hoida eemal soojusallikast/sädemetest/leekidest/kuumadest pindadest. – Mitte suitsetada. P260 Tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/pihustatud ainet mitte sisse hingata. P262 Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. P243 Rakendada ettevaatusabinõusid staatilise elektri vastu. Ohulaused: H226 – Tuleohtlik vedelik ja aur H319 – Põhjustab tugevat silmade ärritust H336 – Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.