Komplekti kuuluvad: K-time Secret Sun after sun šampoon 250ml + juuksemask 200ml.
K-time Secret after sun šampoon 250 ml on loodud just neile, kes armastavad päikest ja suve. Selle õrn, kuid tõhus koostis puhastab juukseid ja nahka, eemaldades soola, kloori ja päikesekaitsevahendite jäägid. Samal ajal aitab see ennetada naha kuivust, toidab juuksekiude ning hoiab juuksevärvi kirkana.
Tänu rikkalikule toimeainete sisaldusele taastab toode juuste ja naha pehmuse ning elujõu, pakkudes pärast päikese käes viibimist meeldivat värskustunnet.
Usage: Kanna sobiv kogus märgadesse juustesse ja peanahale, masseeri õrnalt ning loputa hoolikalt. Vajadusel korda pesu. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kogu suveperioodil.
K-time Secret Sun taastav after sun juuksemask 200 ml on intensiivne hooldus, mis taastab suvel kahjustunud juuksed – ideaalne kasutamiseks pärast päikese, merevee või basseinikloori käes viibimist.
Mask toidab sügavuti juuksekiude, aitab ennetada juukseotste lõhenemist ning tugevdab juuste struktuuri. Tulemuseks on koheselt pehmed, siledad ja säravad juuksed, mis näevad terved ja elujõulised välja.
Usage: Kanna pestud ja rätikkuivadesse juustesse. Jäta mask mõjuma 5–10 minutiks, seejärel loputa hoolikalt sooja veega. Kasuta 1–2 korda nädalas või vastavalt juuste vajadusele.
Ingredients:
AQUA (WATER), SODIUM COCETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE DEA, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-10, POLYQUATERNIUM-7, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, MAGNESIUM NITRATE, ASCORBIC ACID, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, POLYSORBATE 20, HYDROLYZED RICE PROTEIN, MAGNESIUM CHLORIDE, LINSEED ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, THEOBROMA CACAO BUTTER (THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER), ARGANIA SPINOSA OIL (ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL), METHYLISOTHIAZOLINONE, SODIUM BENZOATE, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE.
The list of ingredients could change. Always refer to the product packaging for the most up-to-date ingredient list.
Koostisosade loetelu võib muutuda. Kõige ajakohasema koostisosade loetelu leiad alati toote pakendilt.
Importer: Beauty Cosmetics OÜ, Kaupmehe 6, Tallinn www.shebeauty.ee
Reviews
There are no reviews yet.